Ewelina Borowska

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką GUMed. Praca nad drugim człowiekiem to moja pasja.

Skończyłam liczne szkolenia z zakresu fizjoterapii jednka moje serce skradła holistyczna metoda pracy z ciałem, czyli Integracja Strukturalna. Polega ona na balansowaniu napięć w całym ciele oraz ustawieniu prawidłowo wszystkich elementów ciała aby czuć mniej bólu, redukować ryzyko bólów kręgosłupa i stawów.

Ostatnie 5 lat mojego kształcenia to intensywny rozwój i praca metodami Anatomy Trains, Zoga, Zoga Face, ScarWork oraz Integracja Strukturalna Ciała i Czaszki.

Na codzień pracuje z dziećmi i dorosłymi.

Pracuje jako fizjoterapeuta od 2011 roku natomiast swój gabinet prowadzę od 7 lat.

Magdalena Głód

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyłam w 2005 roku w Aalborg Sygehus Brovst w Danii. Po powrocie do Polski rozpoczęłam studia magisterskie jednocześnie pracując w Ośrodku Rehabilitacyjno-Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży w Elblągu a następnie w prywatnej przychodni Sportowo Rehabilitacyjnej Remedium w Gdańsku pod kierownictwem Ryszarda Tafel. W 2011 roku wyjechałam do Hiszpanii gdzie pracowałam z pacjentami niepełnosprawnymi oraz ortopedycznymi.

Chcąc doskonalić warsztat terapeutyczny i móc spełniać oczekiwania pacjentów cały czas poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w intensywnych kursach i szkoleniach zawodowych.

Kursy i szkolenia